Do it yourself Udělej si sám

Všichni známe tuhle starou pravdu. Češi prostě mají kutilství v krvi. Máte chuť si složit originální nábytek na míru sami vlastníma rukama, jen zrovna nevíte jak na to?

Vytvoříme Vám 3D návrh, připravíme nářezové plány a jednoduchý návod a pak už se do toho můžete s radostí pustit. A co teprve Váš dobrý pocit, že jste to zvládli sami!

Pokud zvažujete pořídit si novou kuchyňskou linku, obývací stěnu, skříně, pokojíček pro děti… existuje zde více možností:

 • Navštívit obchod s nábytkem a koupit si typovou skládačku
 • Oslovit stolaře, nebo kuchyňské studio a objednat si kvalitní nábytek na míru
 • Pokud jste manuálně zruční, máte chuť a čas a alespoň základní nářadí (vrtačku, akušroubovák, přímočarou pilu) obraťte se na nás. Nabízíme Vám unikátní možnost „DO IT YOURSELF“ aneb Udělej si sám.

A jak tato spolupráce bude probíhat? Podívejte se na níže uvedený postup:

Přijedeme k Vám, zaměříme si stávající půdorysy, zjistíme Vaše požadavky a připravíme pro Vás 3D návrh nové dispozice Vaší kuchyně, obýváku, pokojíčku, chodby…

priprava 3d navrhu priprava 3d navrhu

Po odsouhlasení 3D návrhu Vám vypracujeme projekt s návodem, podle kterého sami zvládnete sestavit svou vysněnou kuchyňskou linku, skříň nebo pokojíček pro děti.

Projektová dokumentace bude obsahovat:

 • Půdorys místnosti se zakreslenou dispozicí umístění skříněk

  pudorys spodnich skrinek a stolu pudorys hornich skrinek

 • Seznam, se kterým se vypravíte do dřevoprodeje, kde koupíte vše potřebné. Pokud budete nakupovat v našich partnerských obchodech, můžete také využít naší slevy na materiál. V nákupním seznamu bude rozepsán přesný počet lamino desek, hrany k olepení, MDF desek, úchytek, závěsů dvířek, nožiček, šroubů …
 • Po zakoupení zboží si podle obdržených nářezových plánů necháte nařezat celé tabule lamino desek na jednotlivé díly. Díly si rovnou můžete nechat olepit ABS hranou, nebo pak doma lepit žehličkou. Řezání provádí buď přímo specializované obchody, případně stolařství. Vhodnou pilu Vám doporučíme.

  pudorys spodnich skrinek a stolu

 • Nařezané a ABS hranou olepené desky si naložíte do auta (celá kuchyň se vejde do běžného kombíku). Doma si pak jednotlivé desky rozdělíte podle návodu skříněk a můžete začít skládat. Ke každé skříňce obdržíte přesný návod. K montáži potřebujete opravdu jen vrtačku, vrtáky, akušroubovák, přímočarou pilu a kladívko.

  pudorys spodnich skrinek a stolu pudorys hornich skrinek

Po složení skříněk si nábytek rozestavíte dle půdorysu na podlahu nebo pověsíte na zeď, seřídíte dvířka a dílo je hotové. Pak už je na řadě kolaudace s přáteli, kde se svým dílem můžete s radostí pochlubit a navíc mít dobrý pocit z ušetřených nákladů.

pudorys hornich skrinek pudorys hornich skrinek pudorys hornich skrinek

Ceník

Cenová nabídka bude zpracována individuálně dle rozsahu návrhu.

home